Golf Trip and Whale Watching

 

Nejsem si jistá, jestli to bylo dlouhou covidovou pauzou nebo událostmi, které se staly v mé rodině. Ale … já jsem po dlouhé době měla slzy štěstí na tváři ……. tak moc bych si přála, aby to viděl Adámek se mnou. Hřiště by mu bylo ukradené, ale úplně vidím ten jeho výraz v tváří kdyby viděl ty keporkaky.

Můj golfový trip začal krásným hřištěm, ale to jsem ještě netušila, co mě čeká další dny.

Den 1 – Club Campestre San Jose

Gracefully laid out over the rolling foothills of the Sierra de la Laguna Mountains, with sweeping vistas of the azure Sea of Cortes and our own 18-hole Nicklaus Design golf course, Club Campestre San José is ‘The Place to Live.’ Centrally located on over 550 acres of coveted Los Cabos real estate, with an amenities package that is second to none, Club Campestre San José offers an exceptional lifestyle in a community you can be proud to call home. The right time, the right place, the right price.

Web: http://clubcampestresanjose.com/en-us/

 

Den 2 – Quivira Golf Club

vůbec jsem si neuměla představit, do čeho jdu, když jsem jela na 1. jamku. První 3 jamky byly samozřejmě krásné, pak přišel občerstvovací stánek na cliffu. Kde jsem si dala chlazenou lehkou Colu, protože bylo vedro. Tak si tak piju …. a najednou slyším zpívání velryb a jejich vyfukování vody …. myslela jsem, že jsem ve snu. Bylo to něco tak úchvatného, že se mi začaly hrnout slzy štěstí na tvář. Nikdy jsem něco takového nezažila. A pak přišla 4. jamka, podle mě nejkrásnější jamka na světě, kterou jsem kdy hrála.

Doposud jsem považovala jako nejkrásnější hřiště na světě Cape Kidnappers na Novém Zélandě. Teď už mám na 1. místě dvě hřiště.

Quivira Golf Club, conceived as an exclusive amenity for Quivira owners and guests of Pueblo Bonito Golf & Spa Resorts, features a world-class Jack Nicklaus Signature design with dazzling views and breathtaking drops from the tee to the fairway. Quivira Golf Club offers the best beachfront location of any other golf course in Los Cabos, providing spectacular ocean views from every hole.
Opened five years ago, Quivira Golf Club has quickly established itself as one of the best new courses in the world. The dazzling 7,085-yard layout  was recently voted to Golf Digest’s elite roster of the “World’s 100 Greatest Golf Courses.” Golf Magazine named it the “Best New International Golf Course” in 2014, while Golf Inc. recognized Quivira as “The Development of the Year” when it opened.
To play Quivira you must be a resident or guest at one of the Pueblo Bonito Resorts in Los Cabos.

Web: https://www.quiviraloscabos.com/golf

Quivira Golf Course Hole #4

 

Den 3 – Rancho San Lucas

Opravdu krásné hřiště. Ale abych z něj byla správně nadšená, musela bych na něm hrát druhý den a ne až třetí. Quivira byla pro mě top. Ale i tady byly velryby, pár jamek bylo hned u oceánu. Někdo říká, že je hezčí než Quivira. Podle mě je jednodušší a je delší. Co bylo úžasné, že jsme na něm byli skoro sami, na rozdíl od Quivira. Patří k těm dražším hřištím.

GREG NORMAN SIGNATURE GOLF COURSE

The Ranch proudly offers a beachfront course by world-renowned professional golfer, Greg Norman. The 7,210-yard layout is specifically tailored to Cabo’s terrain and locale, creating a sustainable golf experience that flows naturally with the dune and desert landscape.

Web: https://ranchosanlucas.com/golf/

Hole #17 –  hned jsem dala Par

 

Den 4 – Quivira po druhé

Nemohla jsem si pomoci – už jsem nechtěla jinam …..

Vzala jsem si na to Adámkovo tričko a kšiltík. Pro štěstí …..

 

Whale Watching

Původně jsem chtěla do Cabo, Mexico kvůli velrybám. Protože zrovna začala sezona, kdy připlouvají a zůstávají až do února. Škoda, že na mě byla ta voda moc studená, dá se tam s nimi i potápět. Ale Whale Watching výlet jsem si ujít nenechala.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *